Wobler Hot Toddy, sinking, 4cm/3g

Výrobca:
AKCIE

Varianty tovaru:

Kód - Variant Skladom Cena s DPH
44 3326001 - farba little taimen Vypredané
7,45 €
8,76 €
194,37 Kč
228,49 Kč

Wobler Hot Toddy, sinking, 4cm/3g

Jeden z najmenších jerkbaitov na svete-4cm dĺ. a 3g váha! Je vyrobený z plastu, je vertikálne potápavý, výborne pracuje pri poťahovaní do strán s jemným prútom a s použitím malých obratlíkov s karabínami. Vynikajúca nástraha na ostrieže, pstruhy, jalce.

Japonské woblery Yuwaku od Quantum - Hot Toddy
Váha: 3 g
Rozmer: 4cm

akcia: potápavý
Hĺbka ponoru: 0m
Výrobca: Quantum specialist

Hot Toddy
Najmenší jerkbait na svete! Pri dĺžke 4cm je to skvelá nástraha pre nerozhodných ostriežov, pstruhov alebo boleňov s excelentnými ahadzovacími kvalitami napriek malým rozmerom. pláva vľavo a vpravo pri slabom pomykávaní prúta, perfektne napodobňujúci poter. V malých pauzách medzi poťahovaním wobbler vodorovne klesá ku dnu. Dôležité: túto nástrahu používajte s jemným náčiním a nepoužívajte veľké obratlíky s karabínami alebo hrubé oceľové lanká, ktoré budú obmedzovať pohyb wobblera.

Woblery Yuwaku
Nová modelová rada rybárskych voblerov Yuwaku radí Quantum na popredné miesto v nových prívlačových trendoch s najvyššou značkou kvality pre športový rybolov. Voblery sú v holografických farbách pre optimálny prirodzený efekt s vynikajúcim vibračným pohybom. Sú vhodné nielen chladné mesiace ale skvele chytajú aj za letných slnečných dní. Super ostré háčiky, robustné krúžky a lopatka zaručia bezpočet chytených rýb bez straty príťažlivosti.

Fotogaléria k produktu Wobler Hot Toddy, sinking, 4cm/3g

Prílohy k produktu Wobler Hot Toddy, sinking, 4cm/3g

Hodnotenia zákazníkov - garancia serióznosti

Produkty

Novinky e-mailom

Anketa

Aký druh ryby lovíte?
Kapor
Kapor35.1 %
Sumec
Sumec31.7 %
Zubáč, šťuka
Zubáč, šťuka33.2 %

Produkt bol pridaný do vášho košíka.

Navrch stránky
Facebook
Facebook
Facebook