Vedeli ste, že 95 % rýb je v 5 % vody?
 

 


To je naozaj veľký nepomer.  Ste si istý, že chytáte ryby na správnom mieste, keď zábery neprichádzajú? Riešenie je veľmi jednoduché:

Jednoducho, chytajte ryby tam, kde sú!

 Ako ryby nájdete?
 

Rokmi neprekonanou metódou je sonarovanie. Rýchle, spoľahlivé s okamžitými výsledkami odzrkadľujúcimi počet ulovených rýb. Aj keď sonar nám ryby nenachytá, ako si niektorí myslia, je nenahraditeľným pomocníkom pri hľadaní lovného miesta, rýb, prípadných prekážok.
 

 

 sonar lowrance
Samozrejme, okrem nájdenia rýb sú sonary neprekonateľným pomocníkom pri navigácii, zvyšujú bezpečnosť plavby.


 

sonary

 Ale aby tomu skutočne tak bolo, potrebujete mať sonar, ktorý tieto veci skutočne dokáže.Pri výbere sonaru sa preto sústreďte na tieto TRI kritériá, ktoré MUSÍ kvalitný sonar spĺňať!
1. Obrazovka sonaru je najsledovanejšia časť, od ktorej kvality závisí, aký kvalitný obraz budete vidieť. Pri výbere treba zohľadňovať veľkosť a kvalitu.


 

 

 

 

 

 

2. Snímanie sonaru je kľúčový parameter, aby ste videli to, čo potrebujete. Len kvalitná sonda sonaru dokáže zobraziť realistický obraz všetkého, čo sa skrýva pod vodnou hladinou. Rybári, presvedčte sa sami v nasledujúcom videu:

 

 

3. Citlivosť sonaru, rozlišovacia schopnosť je parameter, vďaka ktorému sonaru nič neunikne. Môžete vidieť vlastnú šnúru, vlastný obratlík a dokonca ešte menšie predmety. Aké ???  Pozrite si nasledujúce videá:

 

 

 

 

 

 

 

Ak ste rybár, plavíte sa loďou alebo sa potápate, hore uvedené tri kĺuče vám pomôžu vybrať si naozaj kvalitný sonar na ryby. 


A neboli by sme to my, ak by sme vám neporadili.

Mnohí zákazníci nášho rybárskeho e-shopu háčik.sk sú už dlhé roky spokojní so sonarmi Lowrance, a preto si spokojne môžeme dovoliť odporučiť vám práve túto značku sonarov. 
Žiadne iné sonary sa im nevyrovnajú. Lowrance predstavuje v súčasnosti najrýchlejšiu, novú generáciu najpopulárnejších multifunkčných sonarov na svete. 
 

Ideálny darček ? Vianočné sety sonarov Lowrance

Vianočné sety Lowrance sú ideálnou voľbou pri výbere darčeka, ktorým ohúrite a súčasne potešíte každého rybára, čo chce naozaj chytať ryby a nie iba sedieť v člne bez záberu.... Lebo nevidí pod hladinu, či sú tam naozaj ryby. Veď je dokázané, že 80% rýb sa nachádza v 20% vodnej plochy! 

 
Teraz vám ponúkame vianočné sety sonarov Lowrance
 

Práve teraz - pred vianocami - vám ponúkame na Háčiku možnosť zakúpiť si sonary Lowrance vo vianočných setoch s batériou a nabíjačkou + zdarma vám pribalíme aj držiak sondy ako darček . Stačí si vybrať, o ktorý model sonaru z nižšie predstavenej ponuky máte záujem a my vám sonarový set zabalíme a vy alebo váš rybár si pod stromčekom nájde skutočné prekvapenie :)

Má to však jeden háčik : Aby sme vám stihli dodať sonarový set do Vianoc, treba objednávku odoslať do 17.12.2018. Po tomto termíne vám neručíme, že si darček váš rybár pod stromčekom nájde... :(

 

 

Vianočné sety sonarov Lowrance 

 

Odpovedzte na otázku: 
 

Chcete sonar na vyhľadávanie rýb za prijateľnú cenu?
 

Tieto sonary na vyhľadávanie rýb poskytujú základné funkcie, preto ich cena je veľmi prijateľná. Vhodné sú pre rybárov, ktorí hľadajú lacné sonary na vyhľadávanie rýb a uspokoja sa so základnými informáciami, ako je teplota vody, hĺbka, reliéf dna, ryby, prekážky,.. 

 

Lowrance Hook-4X sonar Chirp/DSI

Lowrance Hook-4X sonar Chirp/DSI

 

Výkon ktorý sa od Lowrance očakáva. Hook 4 prináša osvedčené funkcie, spoľahlivosť a pekný dizajn.

Hook 4 poskytuje jasný a úplný pohľad o podvodnom prostredí pod vašou loďou. Vďaka LED podsvieteniu displeja s jemným rozlíšením, budete obrazy na obrazovke vidieť ľahko a jasne aj pri plnom slnečnom svetle a zo širokých pozorovacích uhlov. Na obrazovke tak jasne môžeme vidieť svoje nástrahové rybičky, svoje ciele, spodnú kontúru a tvrdosť dna, detaily konštrukcií, thermoklímu a ďalšie.

Hook 4 - spoľahlivý s jasným a prehľadným menu. Oceníte variabilnosť rôznych možností upevnenia.

 

Viaclúčový, multifrekvenčný sonar Lowrance Hook 4X so zobrazením Chirp a DSI. Má farebný LED displej-10,9cm, rozlíšenie 480x272 pixelov, pokrytie 30°-120°, dosah 91m/DSI, 305m/83kHz a 914m/50kHz + sondu v balení. Jednoducho sa ovláda, ovládanie v SK.

 

Vianočný set obsahuje sonar + batériu 12Ah + nabíjačku + ZDARMA DRŽIAK SONDY v hodnote 59,50eur  (obj. č. 456 433VIANOCE)


 

Lowrance Hook-5X sonar Chirp/DSI

Lowrance Hook-5X sonar Chirp/DSI


Výkonný a spoľahlivý s osvedčenými funkciami a pekným dizajnom. Hook 5 poskytuje jasný a úplný pohľad o podvodnom prostredí pod vašou loďou. Vďaka LED podsvieteniu displeja s jemným rozlíšením, budete obrazy na obrazovke vidieť ľahko a jasne aj pri plnom slnečnom svetle a zo širokých pozorovacích uhlov. Na obrazovke tak jasne môžete vidieť svoje nástrahové rybičky, svoje ciele, spodnú kontúru a tvrdosť dna, detaily konštrukcií, thermoklímu a ďalšie.

V prehľadnom menu si rýchlo viete vybrať z prednastavených strán a dostanete tak ešte rýchlejší prístup ku všetkým funkciám a informáciam, ktoré potrebujete v danej situácii.


Viaclúčový, multifrekvenčný sonar Lowrance Hook 5X so zobrazením Chirp a DSI. Má farebný LED displej-12,7cm, rozlíšenie 480x480 pixelov, pokrytie 30°-120°, dosah 91m/DSI, 305m/83kHz a 914m/50kHz + sondu v balení. Jednoducho sa ovláda, ovládanie v SK.


Vianočný set obsahuje sonar + batériu 12Ah + nabíjačku + ZDARMA DRŽIAK SONDY v hodnote 59,50eur  (obj. č. 456 431VIANOCE)
 

 

Odpovedzte na otázku: 

Chcete sa rýchlo dostať k lovnému miestu?

 


V tom prípade vám odporúčame 
 

Sonary s GPS navigáciouGPS slúži na ukladanie bodov a na presnú navigáciu k uloženým bodom - rýchlo sa dostanete k lovnému miestu - jednoducho, si lovné miesto uložíte a potom sa už len necháte navigovať. 
 

Naviac, séria sonarov Lowrance HOOK2 vám vďaka svojmu zjednodušenému ovládaniu poskytne oveľa väčší komfort na rybačke než iné sonary. Viac času môžete venovať rybolovu ako nastaveniu sonaru - sonary HOOK2 totiž nastavovať nemusíte! To je skvelé, nie?
 

 

LOWRANCE HOOK2-5 TS Combo TripleShot
 


 

LOWRANCE HOOK2-5 TS Combo TripleShot


Sonary HOOK2-5 TS Combo TripleShot prinášajú zjednodušené rozloženie ponuky a funkciu automatického ladenia. Uľahčujú ovládanie sonaru, šetria náš čas a môžeme tak viac času venovať samotnému rybolovu. 

Veľmi kompaktné rozmery sonaru LOWRANCE HOOK2-5 TS Combo TripleShot skrývajú funkcie ako CHIRP, SideScan Imaging, DSI a pozičný systém GPS. 

Tradične sonary LOWRANCE® vynikajú vysokou citlivosťou, širokým pokrytím, kvalitnou obrazovkou a množstvom funkcií.


 

Vianočný set obsahuje sonar + batériu 12Ah + nabíjačku + ZDARMA DRŽIAK SONDY v hodnote 59,95eur  (obj. č. 456 455VIANOCE)

 

 

 

 

Sonary LOWRANCE HOOK2-5 HDI Combo SplitShot

LOWRANCE HOOK2-5 HDI Combo SplitShot
 

Sonary HOOK2-5 HDI Combo SplitShot prinášajú zjednodušené rozloženie ponuky a funkciu automatického ladenia. Uľahčujú ovládanie sonaru, šetria náš čas a môžeme tak viac času venovať samotnému rybolovu. 

Rybársky sonar Lowrance HOOK2-5 HDI Combo SplitShot s 5-palcovou obrazovkou, snímaním DSI, systémom GPS a vstavanými mapami nájdete vo vianočnom sete s batériou, nabíjačkou a držiakom sondy zdarma.

Tradične sonary LOWRANCE® vynikajú vysokou citlivosťou, širokým pokrytím, kvalitnou obrazovkou a množstvom funkcií. Vianočný set obsahuje sonar + batériu 12Ah + nabíjačku + ZDARMA DRŽIAK SONDY v hodnote 59,95eur  (obj. č. 456 454VIANOCE)

 

 

LOWRANCE HOOK2-5x HDI GPS SplitShot

LOWRANCE HOOK2-5x HDI GPS SplitShot


Prieskum vodného sveta nebol nikdy tak jednoduchý, ako so sonarmi LOWRANCE® HOOK2-5x HDI GPS SplitShot. Tieto sonary s pokrytím až 120°, klasickým snímaním, DownScan Imaging™ a GPS z nich robia ideálnych partnerov pre športový rybolov.

Sú jednoduché na použitie, majú zabudované GPS a predovšetkým využívajú technológie, ktoré dovoľujú zaznamenať predmety vo veľkosti niekoľko milimetrov.

Rybársky sonar HOOK2-5x HDI GPS SplitShot s kompaktnou uhlopriečkou obrazovky 12,7cm ponúka jednoduché ovládanie s automatickým ladením, DSI a GPS.

 

Vianočný set obsahuje sonar + batériu 12Ah + nabíjačku + ZDARMA DRŽIAK SONDY v hodnote 59,95eur  (obj. č. 456 453VIANOCE)


 

 

Lowrance sonary na ryby HOOK2 - 7X GPS Chirp + DSI 120°

LOWRANCE HOOK2 - 7X GPS Chirp + DSI 120°

Nové sonary na ryby HOOK2, ktoré majú klasické snímanie až do 120°, Chirp, dolné snímanie DSI s automatickým nastavovaním funkcií.

  • 7-palcová obrazovka s uhlopriečkou 17,5cm
  • vysoké rozlíšenie obrazovky, vysoký kontrast, viditeľnosť na priamom slnku 
  • automatizované nastavenie sonaru
  • zjednodušené rozloženie ponuky MENU pre ľahšiu orientáciu v nastaveniach
  • pokrytie až 120°, klasické snímanie, snímanie DSI
  • detailné zobrazenie dna, prekážok a rýb
  • alarm plytkej alebo hlbokej vody, zobrazovanie teploty
  • funkcia TrackBack pre vracanie sa na už prejdené miesta v sonare
  • GPS navigácia, ukladanie pozičných bodov a prejdených trás
  • tip sondy SplitShotVianočný set obsahuje sonar + batériu 12Ah + nabíjačku + ZDARMA DRŽIAK SONDY v hodnote 59,95eur  (obj. č. 456 453VIANOCE)


 

Lowrance Elite-5 Ti sonar TotalScan sondou

Sonar Lowrance Elite-5 Ti

 

Dotykový, multifrekvenčný, viaclúčový sonar s GPS

Prepracovaný dizajn a dotykový displej s uhlopriečkou 12,7cm / 5 palcov s vysokým rozlíšením. To je Elite-5 Ti ktorý pokryje vaše požiadavky, ktoré očakávate od špičkového sonaru. Kompatibilita s StructureScan®HD a podpora pre Low/Mid/High CHIRP s frekvenciami 83/200 /455/800kHz.

Sonar na ryby Elite 5 má zabudovanú anténu GPS a spoľahlivú navigačnú technológiu LOWRANCE, integrované rozhranie Bluetooth® a Wifi bezdrôtové pripojenie, ktoré vám nielen umožní sťahovať aktualizácie softvéru priamo do zariadenia, ale dáva vám možnosť stiahnuť Insight Genesis pre vlastné mapy do prístroja - na okamžité použitie - priamo na vode.

 

Vianočný set obsahuje sonar + batériu 12Ah + nabíjačku + ZDARMA DRŽIAK SONDY v hodnote 59,95eur  (obj. č. 456 426VIANOCE)
 

 

Lowrance Hook-9 sonar Chirp/DSI + GPS

Lowrance Hook-9 sonar Chirp/DSI + GPS


Výkonný a spoľahlivý s osvedčenými funkciami a pekným dizajnom. Hook 9 poskytuje jasný a úplný pohľad o podvodnom prostredí pod vašou loďou. Vďaka LED podsvieteniu displeja s jemným rozlíšením, budete obrazy na obrazovke vidieť ľahko a jasne aj pri plnom slnečnom svetle a zo širokých pozorovacích uhlov. Na obrazovke tak jasne môžete vidieť svoje nástrahové rybičky, svoje ciele, spodnú kontúru a tvrdosť dna, detaily konštrukcií, thermoklímu a ďalšie.

V prehľadnom menu si rýchlo viete vybrať z prednastavených strán a dostanete tak ešte rýchlejší prístup ku všetkým funkciám, ktoré potrebujete v danej situácii.


Viaclúčový, multifrekvenčný sonar Lowrance Hook 9, zobrazenie Chirp a DSI. Má rýchly procesor, presné GPS, farebný LED displej-22,9cm, rozlíšenie 800x480 pix., nahrávanie na micro SD karty, pokrytie 30°-120°, dosah 91m/DSI, 305m/83kHz a 914m/50kHz+sonda.

 

Vianočný set obsahuje sonar + batériu 12Ah + nabíjačku + ZDARMA DRŽIAK SONDY v hodnote 59,60eur  (obj. č. 456 427VIANOCE)

 

 

 

 


 

Samozrejmosťou pri nákupe na našom e-shope Háčik:

 

NÁKUP SONAROVÝCH SETOV NA SPLÁTKY

Pri každom produkte nájdete aj možnosť platby formou splátkového nákupu. Sami si určíte, koľko a ako dlho chcete. 

 

 

GARANCIA VÝMENY ALEBO VRÁTENIA PEŇAZÍ


Garantujeme vám, že v prípade vašej nespokojnosti, vám produkt do 14 dní od kúpy vymeníme alebo vám vrátime peniaze bez toho, aby ste museli udávať akýkoľvek dôvod.

  

© 2018 Háčik - všetky práva vyhradené • Rybárske potreby AZ Rybár, s.r.o. • Obchodné podmienky • Reklamačný poriadok • Kontakt