príjemne a hrejivo mu bude v merino

 

 

Vieme,

 

aké ťažké je vybrať darček pre svojho priateľa, manžela, kamaráta...
 

Je to naozaj náročné. Pokúste sa zamyslieť, čo by naozaj rybár potreboval. čiapka + rukavice GA
 
Na rybačke sedia rybári na jednom mieste. Býva im zima. Je tam "kosa", ako sa patrí, a preto sú náchylní na prechladnutie. 

A PRETO,


vyhnite sa PRECHLADNUTIU,aby STE ležali so soplíkom v posteli... Tým, že sedíte na jednom mieste a nepohybujete sa, sa musíte spoliehať na kvalitné oblečenie, aby ste nepremrzli a neprechladli. 

Vedeli ste, že...


podľa odborníkov
 

30% telesného tepla uniká cez nepokrytú hlavu
 

a až 20% cez nepokryté ruky?
 To sú už skutočne vysoké čísla!


Podľa lekárov dokážu ľudskému organizmu výrazne pomôcť pri udržaní a akumulácii potrebného tepla

ČIAPKY, ŠÁLY A RUKAVICE
Mnohí si kupujú lacné náhrady čiapok a rukavíc. Tu jednoznačne platí : nie objem je garanciou tepla, ale kvalita. Hrubé nekvalitné veci nemusia hriať a potom je rybárom aj tak zima.


Preto je najlepšie investovať do kvality. A najlepšia vlna je Merino.

 

 Čo je MERINO?MERINO je 100% prírodná ovčia vlna bez syntetických prísad. Vyrába sa z vlny špeciálne vyšľachteného plemena oviec, pomenovanom MERINO, ktorých chov začal v centrálnom Španielsku a od stredoveku sa rozšíril do celého sveta. MERINO vlna je vyhľadávaná pre svoje jedinečné vlastnosti,

 

čiapka + rukavice GA


je veľmi jemná, hladká a mäkká
(MERINO vlákna sú veľmi jemné a tenké, v oblečení sa cítite príjemne) ,

 

"NEHRYZIE"
(tenké MERINO vlákna sa pri kontakte s pokožkou ohýbajú - oblečenie vás "nepichá" ani "neškriabe),

 

je extrémne hrejivá
(výborne zachytáva a udržiava teplo - dokonca aj v mokrom stave),
 

absorbuje vlhkosť až do 30 % svojho objemu,
 

antibakteriálne schopnosti
(oblečenie nezapácha, stačí ho len vyvetrať, čím sa príp. pachov sám zbaví)

 V oblečení z Merina vlny sa cítite ako v bavlnke. Je vám teplo, oblečenie vás "nehryzie", nepotíte sa - je vám príjemne na tele a aj na duši :)


Ak sa pýtate, čo by sme odporučili vám, tak sú to čiapka a rukavice s Merino vlnou. 

Najlepšia značka, s ktorou máme skúsenosť, je severská značka GEOFF Anderson.


 

GEOFF Anderson pri výrobe odevov používa vždy tie najkvalitnejšie materiály. Vlnu MERINO, z ktorej vyrábajú napr. čiapky, rukavice, nohavice, roláky a ďalšie oblečenie, získavajú z fariem v severských krajinách, kde farmári nechávajú ovce plemena MERINO voľne pásť na rozľahlých pasienkoch. Vlna MERINO z takto voľne sa pasúcich zvierat v chladnejších oblastiach Európy má tú najvyššiu kvalitu!🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎁🎄🎁🎄🎁Práve teraz máme pre vás výhodnú ponuku - ideálny vianočný darček

pre vášho rybára


 

 

čiapka a rukavice s vysokým podielom MERINO vlny vo vianočnom sete

 

čiapka + rukavice GA

kvalitné rukavice do zimy GEOFF Anderson Technical Merino s 96% podielom Merina vlny


+
 

luxusná čiapka GEOFF Anderson Hoody  s kombináciou viac ako 50% merino vlny a flísu

 

 Celková hodnota vianočného setu (čiapka+rukavice GEOFF Anderson z MERINA vlny) 54€ s DPH

 

 POZOR!


objednajte do 6. decembra 2018
 

a set v hodnote 54€ s DPH  získate o 20% lacnejšie!*
 


Cena pre vás: 43,20€ s DPH


*LEN PRI OBJEDNÁVKE DO 6.12. 2018

 

kúpiť set GA


 

 Vianočný set obsahuje:

rukavice z Merino vlny GEOFF Anderson

čiapka s Merino vlnou

RUKAVICE GEOFF Anderson
Technical Merino


elastické - presne kopírujú dlaň

extrémne hrejivé - hrejú aj mokré

96% prírodné merino

100% dýchajúce 
(vhlkosť sa rýchlo odparuje do ovzdušia)

protišmyková úprava
(protišmykové bodky na dlaniach)

neabsorbujú pachy 
(vhodné pre rybárov - rukavice nenapáchnu "rybinou")

 

 

ČIAPKA GEOFF Anderson
Hoody Merino

 

hrejivá, príjemná a mäkká čiapka,

vhodná na dlhodobé nosenie,

53% prírodné merino + fleece,

100% dýchajúce 
(vhlkosť sa rýchlo odparuje do ovzdušia),


neabsorbuje pachy

CENA: 27,00€ s DPH  

 

kúpiť set GA

CENA: 27,00€ s DPH  

 

kúpiť set GA

 

 

 

 "Vyskúšal som rukavice GEOFF Anderson s Merino vlnou a som nadšený. Sedia mi úplne presne, protišmyková úprava na dlaniach je vynikajúca. Chodím hlavne na prívlač a doteraz sa mi v rukaviciach vždy šmýkal prút pri jemnom držaní, teraz super!

Od jesene do jari mám úplne ľadové ruky, už v nich aj šoférujem ráno do práce. Ten istý super pocit , na volante sa nešmýkajú. Moja top investícia tejto jesene."


Peter P.

 "Mal som veľa rukavíc. Každý rok som si kupoval nové, lebo mi vždy niečo vadilo na nich. Potom som sa rozhodol kúpiť rukavice od GEOFF Anderson. Síce cena je vyššia, ako u tých predošlých, ale kvalita neporovnateľná. Keby som si ich kúpil dávnejšie, ušetril by som veľa peňazí a moje ruky by boli v teple.

Hlavne ich oceňujem pri feedri. Natláčam s nimi krmítko a len ich utriem do handry a sú čisté, čo je pre mňa veľká výhoda, ako si ich dávať stále na ruky a z rúk pri každom nahodení. Po rybačke ich doma prepláchnem s čistou vodou, nechám vyschnúť a opäť idú do akcie."

Jaro Haššo


 V neskorom jesennom počasí, keď už sú ranné mrazy, mi bolo vždy zima na ruky pri vláčení. Dlho som hľadal vhodné rukavice na takéto obdobie, ale buď boli moc hrubé a bol som v nich ťarbavý alebo tenké a znova mi bola zima... Preto som sa rozhodol pre rukavice od GEOFF Anderson z merino vlny. Už na prvej rybačke som pocítil, že som našiel konečne, čo som hľadal, zima mi nebola a cit v rukách ostal. Neviem si už ani predstaviť rybačku v chladnom období bez týchto rukavíc. Vrelo odporúčam!
 

Marcel Lieskovan


 

 

Ste prívlačiar a máte svojho koníčka ako súčasť životného štýlu tak ako ja? Tak isto ste už na vlastnej koži spoznali, že zoznam potrebných druhov oblečenia v týchto dňoch, kedy sa počasie mení každú hodinu a teploty každý deň, úzko špecifický. Nároky na oblečenie sú v rybárskom športe najnáročnejšie. Oblečenie pre rybára musí byť funkčné, musí odolávať všetkým druhom počasia a pritom nesmie rušiť pohyblivosť a prácu s náradím.

Ruky, ktorými dávame pomocou prúta a navijaka pohyb nástrahe, vyžadujú tiež našu pozornosť. Vhodné rukavice, ktoré umožňujú priamy dotyk, sú najvhodnejšie bez prstov alebo aspoň bez ukazováku a prostredníku, ale zároveň musia hriať väčšiu časť dlaňe. Jedným z vyhovujúcich modelov sú rukavice GEOFF Anderson.

Klasické, tkané, príjemné na dotyk, veľmi elastické, s plastovým zdrsnením v dlaňovej časti. Materiál známe Merino, úplet na zápästí. V celodennom mraze, -7 stupňov, čo je asi strop, kedy chodím von, som mal ruky po celom dni relatívne v pohode, v teple, práca s náradím tiež veľmi uspokojivá, takže môžem vrele doporučiť.

PS - odporúčam používať háčiky bez protihrotu, zachytený hrot robí očká, keďže ide o úplet.


Paľo Vašíček

 

  

🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎁🎄🎁🎄🎁

Objednajte vianočný set čiapka + rukavice s MERINO vlnou do 6. decembra 2018 v e-shope Háčik a set v hodnote 54€ s DPH  získate o 20% lacnejšie!


Cena pre vás: 43,20€ s DPH*

 

kúpiť set GA
GARANCIA VÝMENY ALEBO VRÁTENIA PEŇAZÍ


Garantujeme vám, že v prípade vašej nespokojnosti, vám produkt do 14 dní od kúpy vymeníme alebo vám vrátime peniaze bez toho, aby ste museli udávať akýkoľvek dôvod.

 

PS Počet vianočných setov máme obmedzený - preto objednajte set ešte dnes. Môže sa stať, že v prípade neskoršie zaslanej objednávky sa vám už neujdú :(🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎁🎄🎁🎄🎁*Akcia platí len do vypredania limitovaného počtu setov, príp. len do 6.12.2018