Doprava ZDARMA

Vašu objednávku doručíme zdarma: ku každej objednávke nad 29€ od nás získate doručenie kuriérom zadarmo. Poštovné teda platiť nemusíte. Ponuka platí od 30.11. 2022.*

Doručenie zdarma 


Doprajte si radosť z novej veci vo vašej rybárskej výbave, vyrazte k vode na ryby a užite si krásne chvíle.  Máme všetko, čo potrebujete na ryby.  A nezabudnite,do 30.11. 2022 máte dopravu zdarma pri nákupe nad 29€ .*

*Objednajte si v našom e-shope v min. hodnote 29€ s DPH a poštovné uhradíme za vás. Platí pri doručení kuriérskymi spoločnosťami v rámci celého Slovenska. Vzťahuje sa výlučne na tovar skladom.

 

 

Vianočný rybársky obchodík pre vás

Vianoce s AZ Rybárom


Vianočný rybársky obchodík je otvorený pre všetkých, ktorí hľadajú pekný vianočný darček pre rybára. Pre ľahký výber sme pripravili viac ako 100 tipov na rybársky darček v cenových kategóriách do 10€, do 20€, do 50€, do 100€ a nad 100€. Poprezerajte si ponuku nášho Vianočného rybárskeho obchodíka a už teraz si môžete darčeky objednať. 

 

Top 3 vianočné darčeky tejto sezóny

Nečakajte na poslednú chvíľu - objednajte si ešte dnes vianočný darček pre vášho rybára. Tieto produkty sú ideálnym darčekom - odosielame ihneď, limitované množstvo.
 

Darček č. 1

Rybársky kufrík s príslušenstvom

Vianočný darček č. 1

Darček č. 2

Hrejivý ľadvinový pás

Hrejivý ľadvinový pás

Darček č. 3

Kaprový set (rodpod + 2 signalizátory)

Vianočný darček č. 3

 

Viac tipov na vianočné darčeky nájdete vo Vianočnom rybárskom obchodíku. Kliknite:

 


 Chcem navštíviť Vianočný rybársky obchodík
 


 

 

Meniny

Dnes má meniny Radúz,Rado.
Navrch stránky
×

Pridajte sa k nám

Prihláste sa na odber noviniek a získajte zľavu 8€ s dopravou zdarma pri nákupe nad 49€.

Zľava 8€ na prvý nákup