Rybársky poradca

Lovíte na feeder? Týchto 6 tipov vám pomôže znásobiť vaše úlovky

Lovíte na feeder? Týchto 6 tipov vám pomôže znásobiť vaše úlovky

Pri love na feeder môžete urobiť viacero chýb, ktoré vám zabránia dosiahnuť viac úspechov pri vode. Jaro Haššo, dlhoročný ligový pretekár a majster Slovenska v LRU feeder, nám prezradil, aké sú tie najčastejšie chyby, ktoré robia feederisti a ako sa im vyhnete. Vyskúšajte aj vy Jarových 6 tipov na úspešný feeder a neoľutujete!

Ako sa správne starať o membránové oblečenie

Ako sa správne starať o membránové oblečenie

Kvalitné membránové oblečenie je jednou z najvyšších investícií rybárov. Aby vám však vydržalo dlhú dobu, treba sa o oň správne starať. Pri nesprávnej údržbe sa oblečenie znehodnotí - stratí svoje funkčné vlastnosti, pre ktoré ste si ho zaobstarali. 
Ultra ľahká prívlač

Ultra ľahká prívlač

Ako vyplýva z názvu UL prívlač – ultraľahká prívlač alebo jemná prívlač je najjemnejší spôsob lovu na prívlač pomocou umelých nástrah, ako sú voblery, gumené nástrahy,... Rozdelenie UL prívlače sa podriaďuje podmienkam na našom lovnom mieste.

S gumou je to bezpečnejšie

S gumou je to bezpečnejšie

Asi sa pýtate, prečo takýto názov článku. Za dvadsať rokov sa technologický postup posunul v každom odvetví dopredu a nezaostal ani ten rybársky. Laminátové prúty pevné ako drevený kolík sú minulosťou. Nahrádzajú ich nové, moderné materiály ako kevlar a uhlík. 

 

Anketa

Aká ponuka by vás oslovila?
Rybárske akcie a výpredaje
(323)
Rybárske akcie a výpredaje25.9 %
Novinky 2019
(312)
Novinky 201925.1 %
Výbava na lov kapra
(300)
Výbava na lov kapra24.1 %
Prívlačová výbava
(310)
Prívlačová výbava24.9 %

Meniny

Dnes má meniny Blahoslav,Blaho,Slavo.
Navrch stránky