Tipy na najkrajšie vianočné darčeky pre rybára

vianočné darčeky

 


Vianoce sú časom pokoja, splnených prianí, rodinnej pohody a tým  najkrajším obdobím, keď každý z nás obdarováva svojich milovaných.  Vybrať ten najkrajší darček je naozaj náročné. Obzvlášť ak je to rybár. Preto sme pripravili aj tento rok niekoľko tipov, ktoré môžete zvoliť ako vianočný darček pre svojho rybára.Pre ľahší výber sme rybárske tipy na darčeky rozdelili do 4 cenových kategórií:
 

 

Darček do 20€

Rybársky darček pod stromček do 20€

darček do 50€

Rybársky darček pod stromček do 50€

darčeky do 100€

Rybársky darček pod stromček do 100€

Darček nad 100€

Rybársky darček pod stromček EXCLUSIVE

 

 

NOVINKA: Vianočné sonarové sety LOWRANCE so zľavou a darčekom zdarma


Pekný vianočný darček, čo poteší každého rybára: sonarový set LOWRANCE v extra zľave a darčekom zdarma. Okrem sonaru Lowrance (vybrané modely zo série echolotov HOOK2, Reveal, Elite Ti2, HDS Live) obsahuje tento set akumulátor, nabíjačku a sondu v peknom vianočnom balení. Naviac, vám pribalíme držiak sondy ako darček.
 

vianočné sonarové sety lowrance

 

 

alebo mu môžete zakúpiť Darčekový poukaz a sám si vyberie, čo ho poteší. 

 

darčekový poukaz

 

Vďaka darčekovému poukazu 
 

nehrozia pod stromčekom neželané darčeky, ktoré vášho blízkeho nepotešia,
nestratíte veľa času pri hľadaní toho správneho darčeku pre rybára,
rovnako sa už nemusíte ani obávať, či kuriér objednaný darček doručí do Vianoc,
všetko vybavíte jedným kliknutím a darčekový poukaz obdržíte do svojej e-mailovej schránky alebo fyzicky poštou 

 

 


Objednať darčekový poukaz
 

 

 

Nezabudnite využiť na svoje predvianočné nákupy zľavový kupón s kódom ZEBCO-EUROPE. Nielen že získate zľavu 13% na celý nákup, ale súčasne budete zaradení aj do žrebovania o hodnotné ceny od spoločnosti Zebco Europe. Zľava sa vzťahuje na všetok tovar v našom e-shope okrem darčekových poukazov.

vianočná súťaž

 

Vložením unikátneho kódu a odoslaním objednávky budete zapojený do súťaže. Za týmto účelom, ak sa slobodne rozhodnete do súťaže zapojiť, prevádzkovateľ - A - Z Rybár, s.r.o., Nám. L. Novomeského 9, 040 01 Košice, IČO  36711802 (ďalej len ako „prevádzkovateľ“) bude spracúvať číslo Vašej objednávky a Vaše kontaktné údaje v rozsahu e-mail a telefóne číslo v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. f) Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov). Vaše osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať za účelom zaevidovania Vašej účasti v súťaži, vyhodnotenie samotnej súťaže a Vášho kontaktovania za účelom odovzdania vecnej ceny. Ako dotknutá osoba máte právo kedykoľvek namietať takéto spracúvanie. Všetky informácie súvisiace s ochranou osobných údajov, vrátane Vašich práv ako dotknutých osôb, sú sprístupnené na našom webovom sídle v sekcii „Ochrana osobných údajov".

 

*Zľava 13% platí pri nákupe v e-shope hacik.sk na celý sortiment okrem darčekových poukazov. Zľavu je možné uplatniť si s kódom ZEBCO-VIANOCE pri nákupe v min. hodnote 5€ s DPH a platí od 21.10.2020 do 13.12.2020. Zľavové kupóny nie je možné kumulovať v jednej objednávke.

** Všeobecné podmienky súťaží 

 

Anketa

Aká ponuka by vás oslovila?
Rybárske akcie a výpredaje
(6918)
Rybárske akcie a výpredaje28.1 %
Novinky 2019
(5927)
Novinky 201924.1 %
Výbava na lov kapra
(5982)
Výbava na lov kapra24.3 %
Prívlačová výbava
(5779)
Prívlačová výbava23.5 %

Meniny

Dnes má meniny Ondrej,Andrej,Ondrejko,Andrejko,Aďo,Ado.
Navrch stránky