SÚŤAŽ: Najlepšie halaszlé


Na Háčiku hľadáme tie najlepšie halaszlé!

 

Pošlite nám svoj vlastný recept na halászlé s fotografiou do 24. novembra 2018 a Háčik vás odmení!
 

Pre prvých desiatich máme pripravený Rybársky kalendár s receptami na rok 2019. Po ukončení súťaže vyberieme zo všetkých zapojených receptov tri, ktoré odmeníme balíčkom z Háčika (šálka a lopárik Háčik, poukaz na nákup v e-shope Háčik). Naviac, zo všetkých zúčastnených vyžrebujeme jedného, ktorý získa set kempingového riadu (hrnček s pokrievkou, panvica a kanvica v praktickom prenosnom puzdre).

Svoje recepty na halaszlé zasielajte prostredníctvom formulára do 24. novembra 2018. Po úspešnom odoslaní formulára vám príde potvrdzovací e-mail, že ste zaradení do súťaže o Najlepšie Halaszlé. Skontrolujte si preto e-mailovú schránku - v e-maile nájdete aj DARČEK 🎁🎁🎁🎁

halaszlé

 

 

VLOŽTE svoj RECEPT na HALASZLÉ spolu s FOTOGRAFIOU do formulára

Môj recept na Halaszlé
verify

Stlačením tlačítka dávate súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa našich zásad spracúvania osobných údajov. Osobné údaje sú spracované v súlade s Nariadením EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov /GDPR/ a v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. Vaše údaje sú u nás v bezpečí. Tento súhlas môžete kedykoľvek zrušiť.O svojich právach pri ochrane osobných údajov sa dočítate v záložke “Ochrana osobných údajov”. Registráciou dávate súhlas na spracovanie údajov za účelom zverejnenia a odoslania informácií o súťaži Môj recept na Halaszlé a pravidelných e-mailov z oblasti marketingu. Vaše údaje budeme uchovávať po dobu 10 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na linku "Odhlásiť sa" v každom e-maile.

* Tento údaj je povinný

Pravidlá súťaže

Organizátorom súťaže je A - Z Rybár, s.r.o., Košice, prevádzkovateľ e-shopov: www.azrybar.sk, www.hacik.sk, www.rybarskepotreby-eshop.sk (ďalej len organizátor)

Súťaž začína 24. októbra 2018 o 0:00 hodine a končí 24. novembra 2018 o 23:59 hodine, ak organizátor najneskôr 48 hodín pred ukončením súťaže nezverejní na stránke hacik.sk zmenu termínu či zrušenie súťaže.

Podmienkou účasti v súťaži je splnenie súťažného zadania v uvedenom termíne.

Počet súťažných receptov od jedného autora nie je obmedzený. Organizátor súťaže si vyhradzuje právo nezverejniť recept, ktorý nezodpovedá kritériám súťaže.

Zaslaním súťažného receptu potvrdzujete autorstvo receptu a súhlasíte s jeho odpublikovaním.

Súťaže sa môžu zúčastniť len používatelia, ktorí už dosiahli vek 18 rokov.

Výhercovia budú oznámení deň po ukončení súťaže. Výhry im budú odovzdané najneskôr do 30 dní od ukončenia súťaže.

Výhercovia si musia sami vysporiadať prípadné daňové povinnosti vyplývajúce z výhry v súťaži.

Výhercom súťaže nemôže byť zamestnanec A - Z Rybár, s.r.o. , ani jeho rodinný príslušník. V prípade, že sa taká skutočnosť zistí po vyhlásení výsledkov súťaže, výhra prejde na ďalšieho súťažiaceho v poradí.

V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Identifikačné údaje usporiadateľa: A - Z Rybár, s.r.o., Nám. L. Novomeského 9, 040 01 Košice, IČO  36711802, IČDPH  SK2022283747, tel. 055/6771 666, e-mail: info@azrybar.sk, Zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, Oddiel:  Sro, Vložka číslo:  19085/V

Anketa

Máte skúsenosti s oblečením Geoff Anderson?
áno - vynikajúce
(5192)
áno - vynikajúce32.4 %
áno - štandardné
(3948)
áno - štandardné24.7 %
nie nemám ale chcem ho vyskúšať
(3511)
nie nemám ale chcem ho vyskúšať 21.9 %
nemám žiadne
(3363)
nemám žiadne21 %

Meniny

Dnes má meniny Klaudia.
Navrch stránky