Nákupný poradca

Voblery na pstruhy

Voblery na pstruhy

Medzi najosvedčenejšie pstruhové nástrahy už roky patria voblery. Nezabúdajme, že woblery na pstruhy musia spĺňať viaceré požiadavky, aby boli účinné počas lovu. Musia vyhovovať farebne, musia mať optimálnu dĺžku a ponor.
Aký feeder prút vybrať

Aký feeder prút vybrať

Čoraz viac rybárov sa začína venovať najjemnejšej rybolovnej technike, a to lovu na feeder. Niet sa čo čudovať, feeder je univerzálnym spôsobom lovu rýb - môžete s ním loviť prakticky všetky druhy rýb na stojatých i tečúcich vodách. Aj tu platí, že výber prútu nemožno podceňovať. 

Aký podberák vybrať

Aký podberák vybrať

To nie je len otázka z dlhej chvíle. Rybársky podberák je totiž zákonom stanovená pomôcka počas lovu, bez ktorej nemôžete loviť. To znamená, každý rybár musí mať počas lovu pri sebe rybársky podberák. Otázkou je, aký podberák si treba vybrať?

Aký sumčiarsky navijak vybrať

Aký sumčiarsky navijak vybrať

Lov kráľa slovenských hlbín si vyžaduje kvalitné silové náradie. Aké navijaky by ste si mali na sumce vybrať? A kedy zvoliť navijak a kedy multiplikátor? Poradíme vám.

Aký sumčiarsky prút vybrať

Aký sumčiarsky prút vybrať

Sumec je bezpochyby najsilnejšia ryba, aká sa dá u nás uloviť, a preto je dôležité vedieť, aký sumčiarsky prút vybrať z bohatej ponuky na rybárskom trhu.

Aký rybársky čln vybrať

Aký rybársky čln vybrať

Uvažujete o investovaní do rybárskeho člnu? Aby ste sa rozhodli pre ten správny, ponúkame vám pár rád, ako si môžete vybrať ideálny rybársky čln priamo pre vás.

Aký prívlačový navijak vybrať

Aký prívlačový navijak vybrať

Aké sú najvhodnejšie prívlačové navijaky? Na čo by sme nemali zabudnúť, ak si vyberáme navijak na lov dravcov prívlačou? Na Háčiku vám poradí známy prívlačiar a ligový pretekár Paľo Vašíček.

Aký navijak na UL prívlač vybrať

Aký navijak na UL prívlač vybrať

Rybári sa v poslednej dobe čoraz častejšie venujú UL prívlači. Ide o dynamický, veľmi efektívny spôsob lovu dravcov. Veľa rybárov hľadá odpoveď na otázku: Aké navijaky si vybrať na UL prívlač. V krátkosti popíšeme ako postupovať pri výbere UL navijaku.

Aký prívlačový prút vybrať

Aký prívlačový prút vybrať

Výber prívlačového prútu závisí od štýlu rybolovnej techniky, ktorej sa chceme venovať. Veľké rozdiely sú medzi prútmi, ktoré používame na horské potoky, ktoré vyžadujú špeciály o dĺžke 180 cm.  Na veľké rieky alebo priehrady, po prípade na lov sumca používame tie najťažšie prúty veľkých gramáží z ponuky.

 

Aký kaprársky prút vybrať

Aký kaprársky prút vybrať

Túto otázku si pokladá veľa rybárov. Jedni v tom majú jasno, druhí majú z toho nepreberného množstva prútov ponúkaných trhom chaos. Najjednoduchšie je požiadať o radu obchodníka. Skutočne fundovaný predajca vám podľa vašich požiadaviek vyberie najlepšiu možnú alternatívu. 

Akú zavážaciu loďku vybrať?

Akú zavážaciu loďku vybrať?

Zavážacie (vyvážacie) loďky sa čoraz viac stávajú nepostrádateľnou súčasťou rybárskej výbavy nejedného rybára. Uvažujete aj vy o investovaní do vyvážacej loďky? No nie ste si celkom istý pri výbere zavážacej loďky? Poradíme vám.

Anketa

Aký druh ryby lovíte?
Kapor
Kapor35.2 %
Sumec
Sumec31.7 %
Zubáč, šťuka
Zubáč, šťuka33.1 %

Meniny

Dnes má meniny Želmíra,Žela,Želmírka.
Navrch stránky