Nákupný poradca

Každým nákupom viac bodov a väčšia zľava

Každým nákupom viac bodov a väčšia zľava

Viete, že vaše nákupy u nás vám súčasne zarábajú ďalšie peniaze? Je to tak. 

Ako si vybrať podložky pod ryby

Ako si vybrať podložky pod ryby

Po zdolaní ryby je najdôležitejšia manipulácia s rybou na brehu. Len nepoškodená ryba má po pustení reálne šance prežiť. Kým rybu vypnete, zmeriate, prípadne sa s ňou odfotíte, potrebujete ju na niečo položiť. 
Aký rybársky bivak vybrať

Aký rybársky bivak vybrať

Poznáte to. Zvažujete kúpu vhodného prístrešku na ryby, otvoríte si stránky e-shopov predávajúcich rybárske potreby, rozkliknete ponuku a neviete, ktorý bude ten správny. Preto sa vám pokúsime pomôcť v tomto článku. 

Aké nástrahy na amura vybrať?

Aké nástrahy na amura vybrať?

Na základe poznatkov nadobudnutých rybnikármi a samotnými rybármi vieme, že amur biely je ryba živiaca sa predovšetkým rastlinnou potravou. Len v období jej nedostatku prijíma aj živočíšnu potravu. 

Ako vybrať jigové háčiky

Ako vybrať jigové háčiky

Rybolovná technika prívlač si u nás získava čoraz viac fanúšikov. Navodzuje nepretržitý adrenalín v tele, keďže sme stále v kontakte s nástrahou a tzv. kopanec môže prísť naozaj v každom momente.

Aké rybárske háčiky vybrať?

Aké rybárske háčiky vybrať?

V prvom rade, si musíme uvedomiť, že rybolov nie je iba o tom, kde a na čo lovíme. Nesmierne dôležitou súčasťou každej úspešnej rybačky je naša montáž. Bol som svedkom mnohých prípadov, kedy rybár prišiel o kapitálny úlovok práve kvôli zle uviazanému háčiku alebo nevhodne zvolenom tvare a veľkosti háčika. A po tomto naozaj netúži žiaden z nás.

Aký stojan na prúty vybrať

Aký stojan na prúty vybrať

Ak nie ste ortodoxný  prívlačiar, muškár, alebo nechytáte vyslovene iba z člna, určite vo svojej výbave potrebujete nástroj, do ktorého uložíte nahodené prúty. Týmto nástrojom sú stojany na prúty. Bez nich sa na rybačke nezaobídete. Pre aké stojany na udice sa však rozhodnúť?

Aký vlasec vybrať na sumce

Aký vlasec vybrať na sumce

Sumec je naša najväčšia a najsilnejšia ryba, a preto, ak sa vyberieme na tohto predátora, treba venovať aj výberu vlasca veľkú pozornosť. Aké silóny vybrať na sumce? Aké šnúry? Je na sumca lepší vlasec alebo šnúra?

Aký kaprársky navijak vybrať?

Aký kaprársky navijak vybrať?

Tak táto otázka vŕta v hlave nejednému rybárovi. Trh ponúka nepreberné množstvo týchto „strojov“. Webové stránky a pulty rybárskych predajní sú ich plné. Výrobcovia sa predháňajú v technických inováciách, počte ložísk, kapacite cievky, rýchlosti prevodu a v neposlednom rade aj dizajne.

Aký kaprársky vlasec vybrať

Aký kaprársky vlasec vybrať

Odpoveď na túto rybármi často kladenú otázku nemožno presne špecifikovať, a to z jediného dôvodu. Záleží totiž, na aký druh rybačky budete vlasec používať. Je rozdiel, či lovíte na plavák v blízkosti brehu, alebo či vyvážate svoje nástrahy na veľké vzdialenosti.

Meniny

Dnes má meniny Sidónia.
Navrch stránky
×

Pridajte sa k nám

Prihláste sa na odber noviniek a získajte zľavu 8€ s dopravou zdarma pri nákupe nad 49€.

Zľava 8€ na prvý nákup