Podeľte sa o svoje recenzie

Podeľte sa aj vy o svoje skúsenosti a staňte sa recenzentom rybárskeho náčinia pre slovenských a českých rybárov. Vaša recenzia môže pomôcť inému rybárovi vybrať si rybársku výbavu - každú publikovanú recenziu odmeníme darčekovým poukazom v hodnote 5€ na nákup v e-shope hacik.sk.

 

darčekový poukaz 5€
 

 

Chcete poslať vlastnú recenziu?


Na Háčiku si ceníme vaše referencie - zašlite nám vaše skúsenosti s produktami z nášho e-shopu prostredníctvom formulára. Aj vaša recenzia môže byť odpublikovaná TU.

 

Stlačením tlačítka dávate súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa našich zásad spracúvania osobných údajov. Osobné údaje sú spracované v súlade s Nariadením EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov /GDPR/ a v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. Vaše údaje sú u nás v bezpečí. Tento súhlas môžete kedykoľvek zrušiť.O svojich právach pri ochrane osobných údajov sa dočítate v záložke “Ochrana osobných údajov”. Registráciou dávate súhlas na spracovanie údajov za účelom zverejnenia a odoslania informácií v zaslaní hodnotení o produkte a pravidelných e-mailov z oblasti marketingu. Vaše údaje budeme uchovávať po dobu 10 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na linku "Odhlásiť sa" v každom e-maile.

verify

* Tento údaj je povinný

Meniny

Dnes má meniny Drahomír,Draho,Drahomírko.
Navrch stránky
×

Pridajte sa k nám

Prihláste sa na odber noviniek a získajte zľavu 8€ s dopravou zdarma pri nákupe nad 49€.

Zľava 8€ na prvý nákup