Doprava

Platobné podmienky a doprava pre rybársky e-shop www.hacik.sk (rybársky internetový on line shop) :

4.1. Ceny uvedené na e-shope www.hacik.sk sú platné odo dňa ich zverejnenia a strácajú platnosť dňom aktualizácie a zverejnením nových cien.

4.2. Všetky ceny výrobkov online shope sú uvedené s DPH.

4.3. Tovar bude odovzdaný kupujúcemu po zaplatení objednávky v hotovosti priamo v predajni AZ Rybár, s.r.o. resp. bude odoslaný formou dobierky, prostredníctvom UPS, Slovenskej pošty. Po predchádzajúcej dohode je možný odber na predfaktúru. V takomto prípade bude tovar odoslaný zákazníkovi po uhradení predfaktúry na účet predávajúceho.

4.4. Pri zasielaní tovaru na dobierku bude objednaný tovar odoslaný na adresu uvedenú kupujúcim a ten ju zaplatí až pri jeho prevzatí.

4.5. DOPRAVA TOVARU:

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

  • kuriera UPS bude kupujúcemu tovar doručený (počas pracovných dní) do 24 hodín od vyexpedovania. Služba UPS Vám tovar doručí priamo k Vám. V prípade nadrozmerných zásielok nad 25kg je paušálny poplatok dojednaný individuálne telefonicky s kupujúcim.

K cene tovaru mu bude pripočítaný paušálny poplatok vo výške:

Objednávka s DPH: Poštovné s DPH iná hmotnosť
nad 39 € balík do 15 kg: ZDARMA Balík nad 15kg: 9,95 Eur
od 0 - 39 € do 15 kg: 4,50 Balík nad 15kg: 9,95 Eur
  • Slovenská pošta bude kupujúcemu k cene tovaru pripočítané paušálne poštovné vo výške 4,90 Eur k objednávkam s hmotnosťou nižšou ako 5 kg, 6,60 Eur od 5 kg do 10 kg, 9,95 Eur nad 10kg.

Ako bonus pri objednávke nad 75 EUR je poštovné zdarma. Po dohode so zákazníkom vieme zabezpečiť aj inú formu dodávky tovaru.

ČESKÁ REPUBLIKA

  • kurier UPS bude kupujúcemu tovar doručený počas 2-4 pracovných dní (od vyexpedovania). Kuriér Vám tovar doručí priamo k Vám. V prípade nadrozmerných zásielok nad 15kg je paušálny poplatok dojednaný individuálne telefonicky s kupujúcim.
Objednávka s DPH: Poštovné s DPH poznámka
nad 1500 Kč balík do 15 kg: ZDARMA nad 15kg individuálne
od 0 - 1500 Kč do 15 kg: 130 nad 15kg individuálne

V prípade nadrozmerných zásielok nad 15kg je paušálny poplatok dojednaný individuálne telefonicky s kupujúcim.
a k cene tovaru mu bude pripočítaný paušálny poplatok vo výške .

  • Česká pošta bude kupujúcemu k cene tovaru pripočítané paušálne poštovné vo výške 438,20 Kč k objednávkam s hmotnosťou nižšou ako 1 kg, 520,88 Kč do 5 kg. Ako bonus pri objednávke nad 2067Kč je poštovné zdarma. Po dohode so zákazníkom vieme zabezpečiť aj inú formu dodávky tovaru.

4.6. Spolu s tovarom je kupujúcemu doručená aj faktúra (daňový doklad), ktorá môže slúžiť v niektorých prípadoch zároveň aj ako záručný list.

Novinky e-mailom

Anketa

Aký druh ryby lovíte?
Kapor
Kapor35.1 %
Sumec
Sumec31.7 %
Zubáč, šťuka
Zubáč, šťuka33.2 %

Meniny

Dnes má meniny Vlasta,Vlastička.
Navrch stránky