Nie sme anonymný e-shop, sme tím rybárov

Stretnúť sa s nami môžete osobne v kamennej predajni Rybárska Samoobsluha AZ Rybár v Košiciach. Rovnako ako v kamennej predajni aj k vašim objednávkam v našom e-shope hacik.sk pristupujeme zodpovedne a vybavujeme ich promptne, aby ste si vy mohli užívať relax na rybách.

 

Garantujeme vám, 

 


Rýchle vybavenie vašej objednávky a dodanie tovaru do 24 hodín (ak je tovar skladom),
 
 


U nás poštovné NEPLATÍTE!
 

 • Ste z Košíc? Využite možnosť osobného odberu

  Ak si objednáte z nášho e-shopu a zvolíte možnosť OSOBNÝ ODBER, objednaný tovar si vyzdvihnete v našej kamennej predajni Rybárska Samoobsluha AZ Rybár v Košiciach a poštovné neplatíte.

   
 • Nie ste z Košíc a nechcete platiť poštovné?

  Poštovné náklady uhradíme za vás, ak vaša objednávka dosiahne min. hodnotu 39 eur.

 

 

A to nie je všetko :)

Máte u nás záruku kvalitného vernostného programu. Každý nákup v e-shope a v kamennej predajni odmeníme formou bodov. Tieto body si môžete uplatniť formou zľavy pri ďalšom nákupe.

 

 


Rybárska Samoobsluha AZ Rybár

 

yes U nás nie sú nervózni predavači ani nečakáte v rade a nebudete sa tak musieť cítiť trápne, keď odmietnete, čo vám predavač ponúkne.
yes U nás si kúpite iba to, čo chcete vy. Sami si vyberiete aj rybársku bižutériu z panelov pre konkrétny spôsob rybolovu, či už na feeder, prívlač, sumčiarinu alebo kaprarinu.
yes U nás nájdete široký rybársky sortiment, od háčikov cez udice, navijaky a nástrahy až po oblečenie a obuv, rybárske člny, sonary na ryby, lodné motory a zavážacie loďky. Naviac, priamo pri tovare nájdete videonávody, ako účinne použiť konkrétny produkt.
yes U nás máte bonusy a zľavy počas celého roka! Každým nákupom v rybárskej samoobsluhe ako držiteľ bonus karty AZ Rybár získavate zľavy! Naviac, ako meninový oslávenec, držiteľ ZŤP preukazu a dôchodca získavate zľavu - 10% na celú našu ponuku. Zľavou odmeníme aj študentov a žiakov za koncoročné vysvedčenia (v závislosti od priemeru známok):
 • priemer 1 : -15%
 • priemer do 1,5 (vrátane) : -10%
 • priemer do 2 (vrátane) : -5%
yes U nás si nielen zaobstaráte rybársku výbavu, ale stretnete sa aj s ďalšími priaznivcami rybolovu. Každoročne pre vás pripravujeme atraktívne akcie, ako sú tradičné predajné rybárske výstavy s pozvanými hosťami (úspešnými rybármi či ligovými pretekármi známymi aj z Rybárskej Televízie), obľúbené rybárske výpredaje, predvianočné a jarné trhy atď. 

*Výhody vyplývajúce z bonus karty AZ Rybár platia len pri nákupe v našej kamennej predajni AZ Rybár. Bonusy z nákupov v predajni - tj. za každých 10€ nákupu čerpáte zľavu 0,40€ pri ďalšom nákupe - sa nespočítavajú s bodmi získanými za nákupy v e-shopoch azrybar.sk a hacik.sk. Viac o výhodách bonus karty AZ Rybár sa dozviete od nášho tímu v predajni AZ Rybár na Nám. L. Novomeského 9 v KE.Navštívte nás :

Rybárska Samoobsluha AZ Rybár, Námestie L. Novomeského 9 (vedľa TIP TOP-u) v Košiciach.

Otváracie hodiny Rybárskej Samoobsluhy AZ Rybár:
Po - Pia 10.00 - 13.00, 13.30 - 17.30, So 9.00 - 12.00

Tešíme sa na vás! 


Rybárska Samoobsluha AZ Rybár

 Rybárska Samoobsluha AZ Rybár

 

Rybárska Samoobsluha AZ Rybár

 

Rybárska Samoobsluha AZ Rybár

 

Rybárska Samoobsluha AZ Rybár

Rybárska Samoobsluha AZ RybárRybárska Samoobsluha AZ Rybár

 

Rybárska Samoobsluha AZ Rybár

 
 

 

 

 

Anketa

Aká ponuka by vás oslovila?
Rybárske akcie a výpredaje
(5756)
Rybárske akcie a výpredaje28.4 %
Novinky 2019
(4863)
Novinky 201924 %
Výbava na lov kapra
(4920)
Výbava na lov kapra24.3 %
Prívlačová výbava
(4741)
Prívlačová výbava23.4 %

Meniny

Dnes má meniny Oliver,Oliverko,Olo,Olčo.
Navrch stránky