Nezáväzná rezervácia tovaru

rezervacia tovaru hacik

Surfujete po nete, prehliadate rybársky sortiment v našom e-shope Háčik, ale nie ste si istý, či Vám vyhliadnutý produkt sadne?

Ponúkame Vám riešenie:

  • vyhliadnite si v našom e-shope produkt, ktorý by ste si chceli osobne vyskúšať,
  • vložte kód produktu do formulára a vyplňte ďalšie údaje,
  • my vám následne produkt zarezervujeme, zabalíme a doručíme do našej kamennej predajne AZ Rybár.


Následne Vás budeme informovať, že u nás čaká len a len na Vás Vami zarezervovaný tovar. Stačí už len prísť, vyskúšať a urobiť si radosť! A keďže aj my Vám chceme urobiť radosť, pri kúpe tohto produktu Vám poskytneme exkluzívnu zľavu.


A ešte raz pre pripomenutie:

  • REZERVÁCIA produktu je nezáväzná
  • REZERVOVANÝ produkt si môžete BEZPLATNE vyskúšať v našej kamennej predajni AZ Rybár v Košiciach
  • pri kúpe Vám poskytneme EXKLUZÍVNU ZĽAVU na Vami REZERVOVANÝ produkt


Tešíme sa na Vás!


Adresa našej kamennej predajne:

A-Z Rybár s.r.o.
Nám. Laca Novomeského 9
040 01 Košice
Telefón: 055 6771 666

 

Pre REZERVÁCIU produktu vyplňte, prosím, formulár:

Po odoslaní nezáväznej rezervácie musí prísť potvrdenie na Váš mail - inak je rezervácia NEPLATNÁ!!!

SÚHLAS SO SPRACÚVANÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV (poskytnutý v zmysle čl. 6 až 9 Nariadenia EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov - GDPR a v zmysle § 13 až 18 a § 78 zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov) 1,S ú h l a s í m, ako dotknutá osoba, s poskytnutím osobných údajov v rozsahu vyplneného dotazníka k rezervácii tovaru ako dotknutá osoba dobrovoľne udeľujem A-Z RYBÁR ako prevádzkovateľovi súhlas so spracovaním všetkých mnou poskytnutých osobných údajov. Organizátor je oprávnený spracúvať osobné údaje dotknutej osoby za účelom informovania a organizovania výstav a akcii na predajni. Na časové obdobie: po dobu 10 rokov 2. na základe informácií od prevádzkovateľa, o jeho zákonných povinnostiach vyžadovať pri niektorých spracúvaniach osobných údajov súhlasy klientov a ich zákonných zástupcov. Prevádzkovateľ ma tiež poučil o mojich právach dotknutej osoby v zmysle čl. 12 až 22 Nariadenia EÚ č. 2016/679 a § 19 až 28 zákona č. 18/2018 Z.z. (nájdete na webe www.hacik.sk v záložke Ochrana osobných údajov). Tento súhlas bol mnou poskytnutý slobodne. Dotknutá osoba má právo požadovať od prevádzkovateľa prístup k osobným údajom, ktoré sa jej týkajú, právo na ich opravu alebo vymazanie alebo obmedzenie spracúvania, právo namietať proti spracúvaniu, ako aj právo na prenosnosť údajov. Dotknutá osoba je oprávnená kedykoľvek svoj súhlas odvolať bez toho, aby to malo vplyv na zákonnosť spracúvania založeného na súhlase udelenom pred jeho odvolaním. V odôvodnenom prípade má dotknutá osoba právo podať sťažnosť dozornému orgánu, ktorým je Úrad na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky. Právo kedykoľvek odvolať súhlas, a to aj pred uplynutím doby, na ktorú bol tento súhlas udelený, môže dotknutá osoba uplatniť nasledujúcimi spôsobmi: a) emailovou správou zaslanou na adresu info@hacik.sk b) telefonicky +421 55 6771 666. Osobné údaje, ktorých poskytnutie je dobrovoľné, budú uchovávané počas obdobia platnosti súhlasu a nebudú spracúvané na žiaden iný účel, než na ten, na ktorý boli získané. Osobné údaje sa neprofilujú, neposkytujú tretím stranám a nedochádza k prenosu do tretej krajiny.

verify

* Tento údaj je povinný

Meniny

Dnes má meniny Radúz,Rado.
Navrch stránky
×

Pridajte sa k nám

Prihláste sa na odber noviniek a získajte zľavu 8€ s dopravou zdarma pri nákupe nad 49€.

Zľava 8€ na prvý nákup