Rybarske potreby

Rybárske potreby   

Od 9.10.2015 do 31.12.2015 sme pre Vás v našici rybárskych potrebách www.HACIK.sk pripravili akciu. Každý nákup nad 30eur s DPH (bez poštovného) v E Shope rybárske potreby HACIK.sk odmeňujeme exkluzívnym 66 stranovým kalendárom "SPORTS Rybársky stolový kalendár s receptami 2016". Veríme, že aj takýto rybársky darček bude potešením pre Vás za nákup v našom eshope. Viac o odmeňovaný nákupu tu: Darčeky k objednávke

Rybárske potreby Hacik.sk - o nás

Vašou správnou voľbou je rybársky eshop www.HACIK.sk. Rybarske potreby Vám ponúkajú komplexné poradenstvo, záručný a pozáručný servis, odborné články, rybárske videá,... Internetový obchod je autorizovaným predajcom rybarskych potrieb SPORTEX, SALMO, ALBASTAR, Tandem Baits, Browning, Rhino, Black Cat, Zebco, ... K nami predávaným produktom poskytujeme odborné poradenstvo. Pre rybarske pruty, voblery, kaprove nastrahy, vlasce - silony máme jedinečné špeciálne triedenie, kde nemusíte vedieť typ, výrobcu,.. stačí Vám len vedieť akú rybu chcete loviť. Rybarske potreby HACIK = spokojný slovenský rybár. Staňte sa aj vy naším spokojným zákazníkom.

Nie sme FIXIA - len internetový obchod, ale reálna rybárska veľkoplošná predajňa100% garancia serióznosti od 2006 na trhu:

Znížili sme o 1/2 výšku nákupu kedy máte poštovné ZDARMA!


Dobrou správou pre všetkých nakupujúcich v našom obchode je že už od objednávky 75€ máte ZDARMA poštovné. Stačí si len vybrať spôsob dopravy: kurier, alebo slovenská pošta a tovar Vám bude doručený v najbližšom možnom termíne.

Nie sme len virtuálny, internetový obchod.

Sme skutočná, veľkoplošná rybárska predajňa s dlhoročnou tradíciou. Predaju sa venujem profesionálne už viac ako 10 rokov. Nie sme len teoretikovia, ale skutočný rybári. Na  základe svojich praktických skúseností Vám vieme poradiť a pomôc s výberom.

GARANTUJEME bezpečný nákup

Nákup v našom E shope je bezpečný, kde garantujeme možnosť vrátenia tovaru do 7dní. Garantujeme Vám vrátenie všetkých vynaložených prostriedkov na nákup tovaru, pokiaľ sa ho rozhodnete vrátiť do 7 pracovných dní od dátumu prevzatia.

GARANCIA dodania tovaru

Rybárske potreby AZ Rybár garantujú 100%  dodanie tovaru. Denne vyskladňujeme zásielky a staráme sa o čo najrýchlejšie vybavenie objednávky.

Prioritou je spokojnosť našich zákazníkov

Spokojný zákazník - naša najvyššia priorita. Jedným z kľúčových faktorov našej predajne je zaistiť a udržať vysokú úroveň spokojnosti našich zákazníkov - rybárov. Preto si nesmierne ceníme krytické postrehy, ktoré slúžia k vylepšeniu našich služieb. Veríme, že aj vy si obľúbite náš obchod a rozšírite rady našich spokojných zákazníkov.

Rybárske potreby - ponuka:

Ponúkame Vám kvalitné alternatívy rôznych svetových výrobcov pre rôzne rybolovné techniky. Čo hľadáte? O aký sortiment máte záujem?  Ponúkame pre rybárov komplexné rybarske potreby:

Rybarske akcie, najlacnejšie potrebyAkcie, najlacnejšie potreby najväčšia ponuka pre akcie 1 + 1. Atraktívne akcie z najpredávanejšieho tovaru. Sú tu akcie na kaprové prúty, sonary, člny, lodné motory,... Pri kúpe tovaru dostávate darček ZDARMA. Napríklad pri kúpe daného modelu kaprového prútu dostanete ZDARMA napríklad rybarsky navijak a silon.

 

 

 

 

 

 

Rybarske pruty, rybarske udiceRybarske pruty a udice široká ponuka prútov pre všetky druhy rybolovu. Ponúkame moderný systém výberu, kde nemusíte poznať výrobcu, značku ani nemusíte byť špecialista na rybarsky sortimet a hlavne patríte medzi tú skupinu ľudí čo si nechce dať "tlačiť" produkty ktoré sú v obchode skladom. Jednoduchým výberom či už podľa lovenej ryby, alebo dĺžky, záťaže,... si dokážete vyšpecifikovať ten najvhodnejší prút.

 

 

 

 

 

Rybarske navijakyRybarske navijaky ucelený sortiment navijakov a multiplikatorov pozostavajucich z navijakov na suncov, hlvatky, zubacov, kaprov, prívlač,... V ponuke nechýbajú navijaky s prednou brzdou, zadnou brzdou, baitrunerom,,, K niektorým produktom nájdete aj video s testami..

 

 

 

 

 

 

Nafukovacie člny, zavážacie loďkyRybarske nafukovacie člny člny v našej ponuke sú všetkých dĺžkových rozmerov. V ponuke sú člny od 2,1m až do 6,0m v prevedení bez lamelovej podlahy a s lamelovou podľahou. Novinkou sú člny s hliníkovou podlahou a tromi kýlmi, ktorých základ je vo vojenských člnoch - člny CAMU. Okrem toho sú v ponuke člny s hliníkovou podlahou FANTOM. Vysoká spoľahlivosť, kvalitný materiál predurčujú použitie týchto člnov nielen na rybárske účely ale aj na rekreáciu a k pracovnému využitiu.
Okrem nafukovacích člnov sa špecializujeme aj na vyvážacie zakrmovacie loďky pre kaprárov, kajaky a príslušenstvo pre člny, lode, kajaky

 

 

 

Lodné motory, spaľovacie motoryLodné motory, spaľovacie motory ako príslušenstvo pre nafukovacie člny patria lodne motory. Lodne spaľovacie motory, elektromotory - v ponuke máme kompletný sortiment elektromotorov, pre všetky výkonové triedy. Na základe prevedenia, výkonu a nízkej spotreby sú elektromotory vhodné na rybárske účely, vodnú turistiku a rekreáciu. Z dlhodobých skúseností s predajom, prihliadnuc na spokojnosť zákazníkov, spoľahlivosť, cenu a výkon máme najlepšie skúsenosti s motormi RHINO od ZEBCO. K motorom je na Slovensku servis (záručný a pozáručný). 

 

 

 

 

Sonary, GPS, radarySonary, GPS, Radary V ponuke máme momentálne najkvalitnejšie sonary pre športový rybolov - LOWRANCE. Tento najväčší svetový výrobca pokrýva celú škálu sonarov od tých najjednoduchších, cez sonary s extra širokým uhlom snímania, vo farebnom prevedení, s GPS až po profesionálne modely so snímaním v HD kvalite HDS Gen2. Ekluzívne parametrické snímanie ponúka neskutočné detaily z podvodného sveta.

 

 

 

 

Rybarske potreby na FACEBOOK:

Naše stránky sme prepojili aj s FACEBOOK. Stante sa našimi fanúšikmi, podporte nás a budetestále informovaný o nových veciach, nových akciách.... Stante sa naším fanúšikom a pomôžte nám spoluvytvárať obsah stránky. Tešíme sa na Vás:

 Podporte AZ na Facebook

Ak radi súťažite, tak využite našu facebook stránku venovanú súťažiam: HACIK rybárske súťaže

Rybárske potreby -ostatné:

Toto sú len základné produkty sortimentu, ktorý ponúkame. V prípade, že sa neviete zorientovať my pre Vás vyberieme to skutočne správne a pomôžeme  vám  aby ste si kúpili taký sortiment rybárskych potrieb s ktorým budete naozaj spokojný.

AKO SPRÁVNE VYBRAŤ RYBÁRSKY SORTIMENT?  

Stačí ak nám zavoláte:
Nám. Laca Novomeského 9
Košice
Košický kraj
Slovenská Republika
040 01

Telefón: 055 6771 666; e-mail: info@hacik.sk

 

Novinky e-mailom

Anketa

Aký druh ryby lovíte?
Kapor
Kapor35.6 %
Sumec
Sumec31.5 %
Zubáč, šťuka
Zubáč, šťuka32.9 %
Navrch stránky
Facebook
Facebook
Facebook