Rybársky výpredaj akcie SPORTEX novinky 2017

Rybársky SHOP roku 2016 - Ďakujeme za Vašu priazeň

 

Bivak rybársky X2 Casa III

Predaj skončil
Cena s DPH:
199,90 € 5 089,75 Kč
Cena bez DPH:
166,58 € 4 241,46 Kč
Výrobca:
SPORTS
Obj. číslo:
625 415
Dostupnosť:
Predaj skončil

Kúpou tohto produktu získate 19,9896 bodov.

Bivak rybársky X2 Casa III

Dvojmiestny rybársky bivak s podlahou, dvomi oknami a predsieňou. Vďaka jeho konštrukcii sa jednoducho rozkladá. Poskytne vám ochranu v každom ročnom období. Rozmery má 280cm x 220cm x 170cm, hmotnosť 6,9kg.


Celoročný priechodný bivak!
Na dlhé pobyty k vode sa nemôžete zaobísť bez komfortného bivaku. Tento bivak spĺňa aj tie najnáročnejšie podmienky a vytvára dostatok miesta pre dvoch rybárov a to vrátane lehátok.
Bivak je veľmi stabilný a 100% vode vzdorný s pevnou no odnímateľnou podlahou. Skladá sa z predsiene a spálne ktorá je priechodná. Vnútorná časť, spálňa je vyrobená z paro priepustných materiálov, čo zabezpečuje plynulý priechod vodnej pary von zo spálne, praktickou súčasťou spálne sú vrecka po bokoch na odkladanie drobných vecí. Podlaha je vyrobená z nepremokavého a vysokopevného materiálu. Vo vnútri bivaku sú nepremokavé vodotesné dvere s priehľadnými okienkami. Predsieň nedodáva len veľkosť vnútorného miesta, ale tiež zabezpečuje stabilitu bivaku, vďaka ukotvovacím miestam, ktoré tiež slúžia na to aby sa bivak nehýbal a bol pevný a stabilný aj v silnom vetre. Multifunkčné dvere a okná umožňujú rôzne spôsoby otvárania podľa počasia. Zavretý bivak vám poskytne pocit tepla a komfortné podmienky počas zimného obdobia. Počas leta je možné vyrolovať prednú časť, tým sa zabezpečí dostatočný prísun čerstvého vzduch a bivak ostáva otvorený. Pri letnom období je výskyt komárov a iného dotieravého hmyzu očakávaný, preto je tento bivak vybavený moskitierou na každom otvore alebo okne, aby ste dosiahli pocit pohodlia a komfortu počas Vášho spánku alebo dlhého pobytu pri vode.

Technické parametre:
Rozmer: 280 x 220 x 170 cm
Rozmer v zloženom stave(v taške): 70x35x25cm
Hmotnosť: 6,9kg
Konštrukcia: dvojplášťová
Neprefúkavý
Nepremokavý
Vodný stĺpec: 15000mm
Odnímateľná podlaha
Súčasťou bivaku je praktická prenosná taška.

Fotogaléria k produktu Bivak rybársky X2 Casa III

Prílohy k produktu Bivak rybársky X2 Casa III

Hodnotenia zákazníkov - garancia serióznosti

Produkty

Novinky e-mailom

Anketa

Aký druh ryby lovíte?
Kapor
Kapor35.1 %
Sumec
Sumec31.7 %
Zubáč, šťuka
Zubáč, šťuka33.2 %

Meniny

Dnes má meniny Emília,Emilka,Milka,Ema.

Produkt bol pridaný do vášho košíka.

Navrch stránky