Rybarske potreby

Rybárske potreby HACIK.sk - o nás

Vašou správnou voľbou je rybársky eshop www.HACIK.sk. Rybarske potreby Vám ponúkajú komplexné poradenstvo, záručný a pozáručný servis, odborné články, rybárske videá,... Internetový obchod je autorizovaným predajcom rybarskych potrieb SPORTEX, SALMO, ALBASTAR, Tandem Baits, Browning, Rhino, Black Cat, Zebco, ... K nami predávaným produktom poskytujeme odborné poradenstvo. Pre rybarske pruty, voblery, kaprove nastrahy, vlasce - silony máme jedinečné špeciálne triedenie, kde nemusíte vedieť typ, výrobcu,.. stačí Vám len vedieť akú rybu chcete loviť. Rybarske potreby HACIK = spokojný slovenský rybár. Staňte sa aj vy naším spokojným zákazníkom.

Nie sme FIXIA - len internetový obchod, ale reálna rybárska veľkoplošná predajňa

Zákazníci odporúčajú rybárske potreby HACIK.sk

Rybárske potreby HACIK.sk snažia sa pre spokojnosť svojích zákazníkov robiť maximum. Sme radi že aj naši zákazníci to takto vnímajú a vďaka nim sme na HEUREKA.sk dosiahli 99% odporúčanie nášho obchodu.

HACIK.sk je držiteľom zlatého certifikátu Overené zákazníkmi

Obchod HACIK získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.

Zlaté Overené zákazníkmi získavajú tie e‑shopy, ktoré sú zapojené do služby Overené zákazníkmi za obdobie posledných 90 dní získajú dostatočný počet respondentov a to v rade stoviek hodnotení.

Zároveň pre získanie certifikátu potrebuje e‑shop minimálne 97% odporúčaní za posledných 90 dní. Potom, ak v sledovanom období percento odporúčania klesne na 95% a menej, je e‑shopu certifikát automaticky odobraný. Hodnotenia nájdete na: HEUREKA.sk

Obchod sa stal finalistom v súťaži HEUREKA: ShopRoku 2015 v kategórii: Cena kvality - Rybárčenie. ďakujeme Vám za Vašu podporu

Vďaka výborným hodnoteniam zákazníkov sme udelili internetovému obchodu certifikát " Obchod odporúčaný zákazníkmi".

Nákup v obchode odporúča: 98 %
Nákup v obchode za posledných 90 dní odporúča: 98 %
Celkový počet hodnotení: 63
100 % bol doručený tovar v deklarovanom termíne
98 % dorazil tovar v poriadku
0 % bola zrušená objednávka zo strany obchodu

Recenzie obchodu v NAJnakup.sk

Produkt - overené rybármi

Týmto symbolom je označený výrobok:
- predaných o 50% viac ako podobných výrobkov z tejto kategórie
- vyriešené reklamácie musia byť menšie ako 1%
- produkt zvláda profesionálne využitie

Znížili sme o 1/2 výšku nákupu kedy máte poštovné ZDARMA!


Dobrou správou pre všetkých nakupujúcich v našom obchode je že už od objednávky 39€ máte ZDARMA poštovné. Stačí si len vybrať spôsob dopravy: kurier, alebo slovenská pošta a tovar Vám bude doručený v najbližšom možnom termíne.

Nie sme len virtuálny, internetový obchod.

Sme skutočná, veľkoplošná rybárska predajňa s dlhoročnou tradíciou. Predaju sa venujem profesionálne už viac ako 10 rokov. Nie sme len teoretikovia, ale skutočný rybári. Na  základe svojich praktických skúseností Vám vieme poradiť a pomôc s výberom.

GARANTUJEME bezpečný nákup

Nákup v našom E shope je bezpečný, kde garantujeme možnosť vrátenia tovaru do 7dní. Garantujeme Vám vrátenie všetkých vynaložených prostriedkov na nákup tovaru, pokiaľ sa ho rozhodnete vrátiť do 7 pracovných dní od dátumu prevzatia.

GARANCIA dodania tovaru

Rybárske potreby AZ Rybár garantujú 100%  dodanie tovaru. Denne vyskladňujeme zásielky a staráme sa o čo najrýchlejšie vybavenie objednávky.

Prioritou je spokojnosť našich zákazníkov

Spokojný zákazník - naša najvyššia priorita. Jedným z kľúčových faktorov našej predajne je zaistiť a udržať vysokú úroveň spokojnosti našich zákazníkov - rybárov. Preto si nesmierne ceníme krytické postrehy, ktoré slúžia k vylepšeniu našich služieb. Veríme, že aj vy si obľúbite náš obchod a rozšírite rady našich spokojných zákazníkov.


100% garancia serióznosti od 2006 na trhu:


Rybárske potreby - ponuka:

Ponúkame Vám kvalitné alternatívy rôznych svetových výrobcov pre rôzne rybolovné techniky. Čo hľadáte? O aký sortiment máte záujem?  Ponúkame pre rybárov komplexné rybarske potreby:

Rybarske akcie, najlacnejšie potrebyAkcie, najlacnejšie potreby najväčšia ponuka pre akcie 1 + 1. Atraktívne akcie z najpredávanejšieho tovaru. Sú tu akcie na kaprové prúty, sonary, člny, lodné motory,... Pri kúpe tovaru dostávate darček ZDARMA. Napríklad pri kúpe daného modelu kaprového prútu dostanete ZDARMA napríklad rybarsky navijak a silon.

 

 

 

 

Rybarske pruty, rybarske udiceRybarske pruty a udice široká ponuka prútov pre všetky druhy rybolovu. Ponúkame moderný systém výberu, kde nemusíte poznať výrobcu, značku ani nemusíte byť špecialista na rybarsky sortimet a hlavne patríte medzi tú skupinu ľudí čo si nechce dať "tlačiť" produkty ktoré sú v obchode skladom. Jednoduchým výberom či už podľa lovenej ryby, alebo dĺžky, záťaže,... si dokážete vyšpecifikovať ten najvhodnejší prút.

 

 

 

 

Rybarske navijakyRybarske navijaky ucelený sortiment navijakov a multiplikatorov pozostavajucich z navijakov na suncov, hlvatky, zubacov, kaprov, prívlač,... V ponuke nechýbajú navijaky s prednou brzdou, zadnou brzdou, baitrunerom,,, K niektorým produktom nájdete aj video s testami..

 

 

 

 

Nafukovacie člny, zavážacie loďkyRybarske nafukovacie člny člny v našej ponuke sú všetkých dĺžkových rozmerov. V ponuke sú člny od 2,1m až do 6,0m v prevedení bez lamelovej podlahy a s lamelovou podľahou. Novinkou sú člny s hliníkovou podlahou a tromi kýlmi, ktorých základ je vo vojenských člnoch - člny CAMU. Okrem toho sú v ponuke člny s hliníkovou podlahou FANTOM. Vysoká spoľahlivosť, kvalitný materiál predurčujú použitie týchto člnov nielen na rybárske účely ale aj na rekreáciu a k pracovnému využitiu.
Okrem nafukovacích člnov sa špecializujeme aj na vyvážacie zakrmovacie loďky pre kaprárov, kajaky a príslušenstvo pre člny, lode, kajaky

 

 

Lodné motory, spaľovacie motoryLodné motory, spaľovacie motory ako príslušenstvo pre nafukovacie člny patria lodne motory. Lodne spaľovacie motory, elektromotory - v ponuke máme kompletný sortiment elektromotorov, pre všetky výkonové triedy. Na základe prevedenia, výkonu a nízkej spotreby sú elektromotory vhodné na rybárske účely, vodnú turistiku a rekreáciu. Z dlhodobých skúseností s predajom, prihliadnuc na spokojnosť zákazníkov, spoľahlivosť, cenu a výkon máme najlepšie skúsenosti s motormi RHINO od ZEBCO. K motorom je na Slovensku servis (záručný a pozáručný). 

 


 

Sonary, GPS, radarySonary, GPS, Radary V ponuke máme momentálne najkvalitnejšie sonary pre športový rybolov - LOWRANCE. Tento najväčší svetový výrobca pokrýva celú škálu sonarov od tých najjednoduchších, cez sonary s extra širokým uhlom snímania, vo farebnom prevedení, s GPS až po profesionálne modely so snímaním v HD kvalite HDS Gen2. Ekluzívne parametrické snímanie ponúka neskutočné detaily z podvodného sveta.

 

 

 

Rybarske potreby na FACEBOOK:

Naše stránky sme prepojili aj s FACEBOOK. Stante sa našimi fanúšikmi, podporte nás a budetestále informovaný o nových veciach, nových akciách.... Stante sa naším fanúšikom a pomôžte nám spoluvytvárať obsah stránky. Tešíme sa na Vás:

 Podporte AZ na Facebook

Ak radi súťažite, tak využite našu facebook stránku venovanú súťažiam: HACIK rybárske súťaže

Rybárske potreby -ostatné:

Toto sú len základné produkty sortimentu, ktorý ponúkame. V prípade, že sa neviete zorientovať my pre Vás vyberieme to skutočne správne a pomôžeme  vám  aby ste si kúpili taký sortiment rybárskych potrieb s ktorým budete naozaj spokojný.

AKO SPRÁVNE VYBRAŤ RYBÁRSKY SORTIMENT?  

Stačí ak nám zavoláte:
Nám. Laca Novomeského 9
Košice
Košický kraj
Slovenská Republika
040 01

Telefón: 055 6771 666; e-mail: info@hacik.sk

Novinky e-mailom

Anketa

Aký druh ryby lovíte?
Kapor
Kapor35.2 %
Sumec
Sumec31.7 %
Zubáč, šťuka
Zubáč, šťuka33.1 %
Navrch stránky
Facebook
Facebook
Facebook