hlasovanie shop roku 2017 cena heureka

Rybárske potreby HACIK.sk - spokojný slovenský rybár

Vítame Vás na stránkach www.HACIK.sk - v e-shope HACIK.sk ponúkame viac ako 25 000 produktov, viac ako 500 produktov akciového tovaru... Krédo rybárskych potrieb je "Rybárske potreby HÁČIK = spokojný slovenský rybár" o čom svedčí aj Vaše vysoké hodnotenie, kde 99% zákazníkov odporúča náš rybársky e-shop. Ďakujeme Vám!
 

Akcie

 • Salmo rybárske voblery Chubby Darter CD4

  Wobler SALMO CHUBBY DARTER, dĺžka 4,5 cm, váha 6,0 g, potápavý, vertikálny wobler v tvare rybky, má 2 háčiky č. 10, je to wobler vhodný na lov na jazerách vo veľkých hĺbkach.

  5,84 € 4,44 € s DPH
  147,99 Kč
  112,51 Kč s DPH
  Detail
 • Čiapka flísová Tandem Baits

  Teplá flísová, klasická čiapka v olivovej farbe. Je vyrobená z kvalitného, teplého flísu, ktorý sa nežmolí a je vhodná aj do chladného počasia.

  9,48 € 9,60 € s DPH
  240,22 Kč
  243,26 Kč s DPH
  Detail
 • 1,01 € s DPH
  25,54 Kč s DPH
  Detail
 • Novinky

 • Signalizátory záberu SPORTS Accelerator

  Digitálne ovládaný signalizátor záberu. Rybár jednoduchým spôsobom nastaví hlasitosť, tón a citlivosť. V balení sú 4ks farebných sklíčiek na LED podsvietenie.

  13,44 € s DPH
  340,57 Kč s DPH
  Detail
 • Kaprové prúty PORTEX D.N.A. CARP 2-diel

  Kaprové prúty PORTEX D.N.A. CARP 2-diel je udica so stredne rýchlou akciou osadená Fuji SIC očkami a sedlom Fuji R/S zaručí ďaleké a presné hody

  259,96 € s DPH
  6 587,29 Kč s DPH
  Detail
 • Buzzbar na tri prúty - 2ks v balení

  Stojan na udice - buzzbar v kvalitnom prevedení pre profesionálne uchytenie signalizátora alebo rohatinky s jemným nastavením s protišmykovou úpravou.

  19,75 € s DPH
  500,52 Kč s DPH
  Detail
 • Rybarske potreby

  Rybarske potreby AZ Hypermarket na svojom internetovom obchode www.HACIK.sk ponúkajú viac ako 25 000 položiek tovaru. Veľkoplošný obchod ponúka: Akcie, najlacnejšie potreby; Rybarske pruty a udice; Rybarske navijaky; Rybarske nafukovacie člny; Lodné motory, spaľovacie motory; Sonary, GPS, Radary. Náš obchod pre rybárov ponúka jedinečné triedenie v ľavom menu. Rybarske pruty, navijaky, kaprove nastrahy, voblery, silony si vyberiete bez toho aby ste boli rybári.

  Rybársky obchod HACIK.sk = spokojný slovenský rybár.

  www.HACIK.sk komplexná ponuka pre rybárov, prostredníctvom moderného E Shopu ponúka rybárske nástrahy pre lov kaprov, dravcov, rybarske prúty (udice), rybarske navijaky, rybarske stojany, tašky, bivaky, stany, spacie vaky, kreslá, dáždniky, lehátka,.. Dlhodobá špecializácia a odborné poradenstvo pre člny, lode, nafukovacie rybárske člny, zavážacie loďky, sonary, lodné elektromotory ocenili už tisíce spokojných rybárov. Pre orientáciu a ľahší výber k vybraným produktom máme 3D animácie, videá a detailný popis produktov. Ponúkame všetko pre lov kapra - kaprarinu, lov sumca - sumčiarinu, lov na prívlač, morský rybolov,..
  Prečo obchod www.HACIK.sk

  • Tovar denne dopĺňame, preto sledujte naše novinky.
  • Hľadáte niečo a nemôžete to nájsť na našom obchode ? Neváhajte a zavolajte nám !
  • Tovar si môžete objednať aj z katalógov ktoré nájdete v pravom menu, alebo priamo pri každom produkte v prílohách. viac>>>>>

  Dnes vám predstavujeme

  Hľadáte lodný motor na čln?

  Hľadáte lodný motor na čln?

  Hľadáte lodný motor na čln? Byť ekologický je dnes IN. Stavte na lodné elektromotory RHINO VX. Výkonné a spoľahlivé motory na čln novej generácie s dôrazom kladeným na optimálnu spotrebu energie. Neobávajte sa investovania - Háčik zabezpečuje aj autorizovaný servis na elektromotory RHINO!

  Novinka: Signalizátory záberu Cyber CRRx Set 3+1

  Novinka: Signalizátory záberu Cyber CRRx Set 3+1

  Sada Cyber CRRx od Quantumu obsahuje 3x elektronický signalizátor záberu s príposluchom v praktickom balení s batériami.
  Pozorovateľ

  Pozorovateľ

  S rybami som začal ako pozorovateľ. Otec ma nejaký ten čas bral so sebou k vode, ale ryby som nechytal.
  NOVINKA: Voblery Salmo - nové farby a modely

  NOVINKA: Voblery Salmo - nové farby a modely

  Prívlačové nástrahy Salmo v nových farbách a modeloch. Prezrite si našu ponuku.
  Tip Háčika: Nahadzovací WIFI sonar Lowrance FishHunter 3D s darčekom

  Tip Háčika: Nahadzovací WIFI sonar Lowrance FishHunter 3D s darčekom

  Na Háčiku môžete nakupovať naozaj výhodne. K nahadzovaciemu bezdrôtovému sonaru Lowrance FishHunter 3D vám pribalíme ZADARMO rybársky prút s navijakom, silonom a prepravným puzdrom.

  Shop roku víťaz roku 2016

  Novinky e-mailom

  Anketa

  Aký druh ryby lovíte?
  Kapor
  Kapor35.1 %
  Sumec
  Sumec31.7 %
  Zubáč, šťuka
  Zubáč, šťuka33.2 %

  Meniny

  Dnes má meniny Vlasta,Vlastička.
  Navrch stránky