letna ulovkova sutaz 2018
letne dni dopravy zdarma

Akcie

 • Krmítko na feeder, Big Pit XL, 1ks

  Obzvlášť veľké feedrové plastové krmítko s veľkými otvormi. Vnútorné výstupky krmítka zaistia krmivo aby nevypadávalo počas nahadzovania. Vo vode sa krmivo pozvoľna uvoľňuje vďaka otvorom.

  2,00 € s DPH
  51,56 Kč s DPH
  Detail
 • Impact partiklová zmes 1kg

  Partiklová zmes zložená z kukurice, orieškov, pohánky a iných malých semien. Ideálna je na zakŕmenie lovného miesta na viacdenných rybačkách, veľmi dobre vábi kapre a udrží ich na lovnom mieste. Účinnosť ešte zvýšite pridaním atraktorov.

  3,60 € s DPH
  92,62 Kč s DPH
  Detail
 • Quantum wobler Spooky Jerk- Slow-Sinking, 92g/16cm

  Jerkový pomaly potápavý wobler s perfektným pohyb pri navíjaní a úchvatným dizajnom. Má neskutočnú účinnosť, jeho farba je UV aktívna - žiari aj za mesačného svitu. Spooky Jerk zaručí úspešnú rybačku nie len skúseným rybárom ale ja začiatočníkom.

  19,73 € s DPH
  507,58 Kč s DPH
  Detail
 • Novinky

 • Kávovar, 120x120x170mm, 532g

  Kávovar s eloxovanou povrchovou úpravou. Je vhodný pre uvarenie kávy vo vonkajších podmienkach na rybačke alebo kempe. Pojme 350ml vody. Šálka, ktorá je súčasťou kávovaru, má objem 150ml. Dodáva sa v praktickom vrecku.

  31,32 € s DPH
  805,83 Kč s DPH
  Detail
 • Kompaktný skladací stojan na tri rybárske prúty

  Overený stojan na tri rybárske prúty ktorý je nastavovací vo všetkých smeroch. Jeho malá hmotnosť len 0,8kg ho dovoľuje zbaliť do každej batožiny. Možnosť prispôsobiť aj najdlhším prútom. Dĺžka stojanu od 70 do 125cm.

  19,90 € s DPH
  511,90 Kč s DPH
  Detail
 • Rybárska bandaska na vodu 15l s ventilom

  Veľký bandaska na vodu s uzatvárateľným ventilom. Objem bandasky až 15 litrov a bandaska je vybavená veľkým plniacim otvorom.

  16,00 € s DPH
  411,56 Kč s DPH
  Detail
 • Rybárske potreby

  Sme obchod s rybárskymi potrebami so zameraním sa na spokojnosť zákazníka a nie na okamžitý zisk. Na web stránke www.hacik.sk sa momentálne nachádza viac ako 30 000 položiek rozličného tovaru. V našom e-shope nájdete kompletný sortiment pre všetky rybolovné techniky. Od lovu na bič až po morský rybolov. Od háčikov, cez nutne potrebné vybavenie ako nástrahy, silony, navijaky, signalizátory, podberáky, rybárske prúty, člny, elektrické a spaľovacie motory, kemping program, kvalitné outdoor oblečenie a jeho doplnky, až po high-tech elektronické pomôcky ako sonary, radary, GPS a mnoho iných.

  Športové rybárstvo sa neustále vyvíja, a preto sa tím internetového obchodu hacik.sk snaží zdokonaľovať, prinášať novinky z oblasti rybolovu a uspokojovať potreby našich zákazníkov. Ku produktom sú priradené autentické fotografie a video-manuály. Starostlivosť o zákazníkov má na starosti kvalifikovaný personál so širokými praktickými skúsenosťami. Pre čo najkratší dodací čas neustále zlepšujeme logistické procesy.

  O našich kvalitách sú rybári presvedčení u nás i v zahraničí. O ich spokojnosti svedčia veľmi pozitívne hodnotenia, čo si veľmi ceníme. Radi prijímame konštruktívnu kritiku, posúva nás vpred. Ako jedni z mála na Slovensku zabezpečujeme okrem záručných opráv aj pozáručný servis. Vždy sme Vám k dispozícii na našej kamennej predajni, na telefóne alebo online podpore priamo na e-shope. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

  Rybársky obchod HACIK.sk = spokojný slovenský rybár.

  • Tovar denne dopĺňame, preto sledujte naše novinky.
  • Hľadáte niečo a nemôžete to nájsť na našom obchode ? Neváhajte a zavolajte nám !
  • Tovar si môžete objednať aj z katalógov ktoré nájdete v pravom menu, alebo priamo pri každom produkte v prílohách. viac>>>>>

  Dnes vám predstavujeme

  Aký rybársky bivak vybrať

  Aký rybársky bivak vybrať

  Poznáte to. Zvažujete kúpu vhodného prístrešku na ryby, otvoríte si stránky e-shopov predávajúcich rybárske potreby, rozkliknete ponuku a neviete, ktorý bude ten správny. Preto sa vám pokúsime pomôcť v tomto článku. 

  Lov kaprov na ťažko

  Lov kaprov na ťažko

  Mnoho rybárov si pod lovom na ťažko vybaví lov s teleskopickým prútom, krmítkom, fúkanou kukuricou na háčiku a klasickým „policajtom“. Iste, je to asi najrozšírenejší spôsob lovu kaprov a v období detského veku s ním začínalo veľa rybárov. Doba však pokročila a „lov na ťažko“ dostal nové podoby.

  Lov dravcov na feeder

  Lov dravcov na feeder

  Drvivá väčšina rybárov, ktorí sa zaoberajú lovom dravých rýb, loví prevažne dvomi spôsobmi, a to na prívlač a na plávanú, príp. položenú. Len máloktorý rybár však loví dravce na feeder. Ako na to?

  Lov veľkých kaprov na feeder

  Lov veľkých kaprov na feeder

  Hoci pôvodne slúžila feedrová technika na jemný lov s jemnými prútmi, s tenkými silonmi a malými háčikmi, dnes už je možné aj pomocou nej uloviť naozaj veľké kapry. Ako na to?

  Aké nástrahy na amura vybrať?

  Aké nástrahy na amura vybrať?

  Na základe poznatkov nadobudnutých rybnikármi a samotnými rybármi vieme, že amur biely je ryba živiaca sa predovšetkým rastlinnou potravou. Len v období jej nedostatku prijíma aj živočíšnu potravu. 

  Shop roku víťaz roku 2016

  Anketa

  Aký druh ryby lovíte?
  Kapor
  Kapor35.2 %
  Sumec
  Sumec31.8 %
  Zubáč, šťuka
  Zubáč, šťuka33.1 %

  Meniny

  Dnes má meniny Elena,Helena,Elenka,Ela,Helenka,Hela,Elka,Helka.
  Navrch stránky